STRAŠIDLO CANTERVILLSKÉ

13. 11. 2016

Letní pozdní divadelní večery s inscenací Oscara Wilda v dramaturgii Romana Vencla a v režii Václava Veselého. V komediálně laděném příběhu se můžete těšit na Otakara Fialu, Ivu Pilcerovou, Věru Beňovou, Michaelu Králikovou, Renatu a Tomáše Vinduškovi, Marcelu Jirouškovou, Evu Bicanovou, Báru Bártovou, Stanislava Jelínka, Martina Betuštiaka, Kristýnu Zinkovou, Terezu Tahadlovou a Julii Nykodémovou. V titulní roli se představí Václav Veselý. Společný projekt Ochotnického spolku Tyl a Tylovy herecké školy v Kutné Hoře. Soubor u diváků již úspěšně bodoval v uplynulých letech s představeními Hrátky pod šibenicí nebo Poslední číše pana Mikuláše. Představení probíhají 29.7., 30.7., 5.8., 6.8. 2016, vždy ve 21:30 hodin / Nádvoří Vlašského dvora Doba trvání cca 1,5 hodiny. V případě nepříznivého počasí se představení odkladá.