POSLEDNÍ HŘÍCH PANA MIKULÁŠE

5. 6. 2018
Podle scénáře režiséra inscenace Miroslava Štrobla hrají členové kutnohorského Ochotnického spolku TYL:  Otakar Fiala, Veronika Lebedová, Michal Smrkovský, Martin Betuštiak, Veronika Štroblová, Jiří Pospíšil, Martin Čerych, Jan Hejral, Denisa Šebestová, Eva Bicanová, Karel Polívka, Jan Jelínek, Veronika Ošťádalová, Lenka Pospíšilová, Marcela Jiroušková, Boris Buňka, Tomáš Morawski, Karel Kraus, Petra Klailová, Petra Wagenknechtová, Míša Králíková, Radka Karešová a další.

Představení probíhají v pátek a sobotu 27. a 28. července, 3. a 4. srpna 2018
Začátek představení ve 20:00 hodin v nádvoří Vlašského dvora
, doba trvání cca 1,5 hodiny (hraje se bez přestávky). V případě nepříznivého počasí se představení nekoná, vstupenky zakoupené v předprodeji bude možno vrátit v místě předprodeje.
Vstupné: základní – 150,-Kč; snížené (děti, senioři) – 100,- Kč
Kontakt: Miroslav Štrobl; tel.: 605 760 323; e-mail: mirekstrobl@seznam.cz
Pořadatel: Nadační fond Mikuláše Daczického z Heslova, Pavla Švandy ze Semčic 1066/11, Praha 5 / Ochotnický spolek Tyl Kutná Hora, z.s., Tylovo divadlo, Masarykova 128, Kutná Hora.
Maximální kapacita: 150 osob