Štočková Radana

Jméno:
Radana ŠtočkováObrazek

Tvoje oblíbené jídlo:
Řízek s bramborovým salátem od maminky.

Jaká je tvoje vysněná role a proč:
Šílená Viktorka, konečně bych se nemusela přetvařovat.

Jak si se dostal do spolku:
Omylem. Doprovodila jsem kamarádku, která se chtěla stát slavnou
herečkou. Kamarádka je dávno v tahu a já jsem ve spolku pořád.

Kdyby ses mohla setkat s libovolnou osobou a popovídat si s ní, která by to byla a proč /od Madony po krtečka/:
S Ivanem Trojanem, protože je prostě úžasnej.